اطلاعیه برنامه های ششمین سالیاد مرحوم صدوقی در حظیره

اطلاعیه دفتر شهید صدوقی درباره برنامه های سالگرد شهید صدوقی و سالیاد محمدعلی صدوقی، امام جمعه فقید یزد  

🔗یازدهم تیرماه یادآور شهادت حضرت آیت ا... صدوقی(رضوان الله) که به رایت حضرت امام خمینی(ره) خدمتگذاری متعهد برای اسلام  و فقیهی فداکار برای ایران و سرپرستی دانشمند برای استان یزد بوده است.

شهید صدوقی که یکی از قربانیان تروریسم و تفکرات افراطی است همیشه در صف اول تفهیم معنا و مفهوم اسلام مبتنی بر  سیره انبیا و ائمه معصویمن و تلاش در جهت ایجاد صلح و بستر مناسب برای توسعه بوده است که با شهادت وی به دست گروهک تروریسی  منافقین عزم مردم برای مبارزه با چنین تفکراتی مستحکم شد.
امسال سی وششمین سال فراق بزرگ مرد دیار دارالعباده و شهید محراب است که با همیشه با ایجاد توسعه با رویکرد کمک به محرومین و مستضعفان اهداف آرمانی یک شخصیت انقلابی و مسلمان را به منصه ظهور رسانده بود
حکمت تاریخ چه سان بود که سال ها بعد در  یازدهم تیرماه، همزمان با سالگرد پدر، یادگار نیکوسرشتش نیز از دنیا رفت و اینک در ششمین سال نبودن حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدعلی صدوقی با یادآوری  مصائب اهل بیت (ع) اندکی تاملات روحی در فراق امام جمعه فقید و محبوب یزد را به التیام  خواهیم بخشید.
برای گرامیداشت یاد و خاطره  شهید محراب دیارمان و همچنین سالیاد هجرت یادگارش از آحاد مردم انقلابی و شهید پرور استان یزد به ویژه خانواده معزز شهدا و سلسله جلیله روحانیت دعوت می شود تا در مراسمی که روز شنبه دهم تیرماه بعد از نماز
مغرب و عشا در مسجد روضه محمدیه( حظیره ) برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.
امید که ملت عزیز ایران در راستای آرمانهای  بلند امام راحل عظیم الشأن(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره راه توسعه و پیشرفت و اعتلای کلمه حق و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی نماید.

 

منبع خبر:

اخبار مرتبط